Salkın OTOMOTİV Yan Sanayi

    Salkın Otomotiv Yan Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında NOSAB Demirciler Sitesinde kapalı alanda soğuk saç şekillendirme, kaynak ve montaj faaliyetleri ile üretiminin %85 'i ihracat olan Pilot Taşıt koltukları A.Ş. 'nin yan sanayisi olarak kurulmuş, kısa süre içerisinde Madosan Ltd. Şti. nin müşteri listesine ilave etmiştir.

    Diğer otomotiv ve koltuk sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile görüşmelerine devam etmektedir.

Misyonumuz

    Tüm çalışanlarımızın katılımı ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan kalitede, zamanında ve uygun fiyatta güvenilir ürünler üreterek ülkemizin ve müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarında katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

    Müşterimizle en iyi ürün ve hizmet ilişkisini kurarak, müşterilerimizin güvenini kazanmış, konusunda tercih edilen lider firma olmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük

Sorumluluk
Ekip Çalışması

Karşılıklı Sevgi ve Saygı

Sürekli İyileştirme

 

Salkın OTOMOTİV Yan Sanayi

Salkın Otomotiv Yan Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. is founded a sub industry of Pilot Taşıt Koltukları A.Ş. that is in closed area in NOSAB Demirciler Sitesi , makes cold sheet iron forming,weld and mouting activities and exports %85 of its products, in 2006 and added to Madosan Ltd. Şti ‘ customer list in a short time.

 

It continues to conversations with other companies that  are active in automotive and seat industry.

Mission

To make products that  contain customers‘ needs and expectations,and are suitable price,trusty in time with all employees’ help .By the way,it  gives help to reach country’s and customers’ target.

Vision

To be acompany which  gets customers confidence by the best product and service and preferred firm in its theme.

Values

Honesty

Responsibility

Teamwork

Mutual love and respect

Continual Amendment

Tasarım BEM Computer